Matcha zelený práškový čaj, plný lahodný v chuti.

Přidáno: 21. 2. 2016 16:36:01 Počet shlédnutí: 698

21 Únor 2016

Obsahuje látky, které jsou pro zdraví prospěšné. Článek si přečtete za 1 minutu.

Matcha zelený práškový čaj, plný lahodný v chuti.

Matcha, je tradiční japonský nápoj, vyjímečný samotným pěstováním. Čaj, produkovaný z lístků pěstovaných ve stínu. Čajová plantáž se zastiňuje zhruba 20 dní před sklizní. Tím je čajovému keři odebráno cca 90% slunečního světla, ten je nucen vytvářet mnohem více chlorofylu, díky tomu má také práškový čaj Matcha hráškově zelenou barvu. Chlorofyl je pro naše zdraví prospěšný, má antibakteriální účinky, to do jisté míry souvisí také s deodoračními účinky, čaj má také vliv na trávení.

Chlorofyl, ale není jediná látka, která je nadměrně produkována. Další látkou je také L-theanin-aminokyselina, která má za následek plnou a zároveň lahodnou chuť, který čaj Matcha přináší. Aminokyselina má relaxační účinky, pomáhá redukovat stres.

Matcha obsahuje další prospěšné látky a to především antioxidanty- katechiny, z nichž nejvíce ceněný a významný je EGCG (Epigallocatechin-3-gallát).Díky EGCG má Matcha až 17x vyšší antioxidační kapacitu než borůvky.

Zelený japonský práškový čaj Matcha k doplnění.

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info