S registrací nebo bez?

Jednou z nejčastějších otázek, kterou zodpovídám je, jakým způsobem je možné sypané čaje objednávat.

Objednávat s registrací nebo bez?

Každý slušný, seriózní internetový obchod by měl svým potencionálním zákazníkům dát volbu výběru. Každý by měl mít od samého začátku, kdy si teprve buduje důvěru se svým expertem v té dané oblasti, možnost si vybrat jakým způsobem provede objednávku. Tedy mít možnost nakupovat bez registrace i s registrací.

Dříve jsem se sám při nakupování na internetu při slově registrace div neosypal (obrazně řečeno) a nakupoval jsem bez registrace. Naštěstí jsem brzy zjistil jaká to byla velká chyba.

Mám se nakupování s registrací bát?

Při nakupování na Prodejcaje.cz s registrací se rozhodně není třeba ničeho bát. I já jsem si samozřejmně musel v začátcích svého nakupování na internetu své experty vyzkoušet, prověřit. Pro internetové obchody je důležité, mít přímý kontakt na své fanoušky/zákazníky. A vždy se musím pousmát, když v tisku v médiích proběhne zpráva, že si lidé objednali přes internet, za zboží, produkt předem zaplatili a nic jim nepřišlo a o své peníze přišli. Je to samozřejmně pro obchody, které fungují bezproblémově špatná reklama. V seriózním obchodě se, ale ničeho takového bát nemusíte. 

Jak poznám spolehlivý internetový obchod?

Prověřený internetový obchod o sobě vždy uvádí pravdivé informace. Kdo obchod provozuje, adresu, kontaktní telefón, IČO. Né jen číslo účtu kam se mají platby posílat nebo nic neříkající telefon s neznámou předvolbou. V samém začátku nelze přesně říci, zda informace, které internetový obchod na svých stránkách uvádí, jsou zárukou toho, že Vám objednané zboží, produkt příjde. Pokud v internetovém obchodě nakupujete poprvé, nemáte o daném obchodě referenci, nejste si ještě úplně jistí, i přes to, že obchod splňuje všechny podmínky výše, nakupujte při první objednávce na Dobírku. Pokud jsem u první objednávky spokojený, není důvod se bát. Alespoň tak to mám já a přecházím na platbu na účet.

Jak je to s údaji, které o sobě poskytnu?

Údaje, které o sobě poskytujete internetovým obchodům slouží výhradně pro komunikaci se zákazníky. Takto to mám nastevo já na Prodejcaje.cz a další spolehlivé obchody. Jsou případy, kdy je třeba objednávku například doladit, kdy je třeba si telefonicky domluvit den, čas předání v lokalitě kde jsou čaje dodávány přímo domů. (Tato služba je nabízena zákazníkům na Dobříši). Tyto údaje jsou pro bezproblémové fungování obchodu důležité a nezbytné. Každá poctivě vybudovaná databáze kontaktů, je učinná pouze pokud ji využívá internetový obchod, který kontakty získal pro komunikaci se svýmy zákazníky. Tyto interní informace které mi pro spolehlivé vyřízení objednávky sdělujete, já střežím jako oko v hlavě. 

Co mi přinese nákup s registrací?

Internetové obchody nabízejí svým registrovaným zákazníkům/fanouškům vždy něco více než neregistrovaným zákazníkům. Je to pochopitelné a mělo by to tak být. Pokud nakupujete s registrací, dáváte tím najevo svůj skutečný zájem, očakáváte, že budete mít informace z první ruky, chcete být vždy informováni o připravovaných novinkách, zajímavostech v té dané obasti, která Vás zajímá, o slevách, výprodejích, radách. Díky tomu máte možnost své oblíbené produkty nebo věci na které jste si zvykly, pořídit za zajímavější ceny. A nic Vám neuteče. Víte od koho Vám informační maily přichází, proto nemáte důvod maily mazat bez přečtení. Neregistrovaní zákazníci takové možnosti nemají. Já se vždy na tyto maily těším.  

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info