SKOŘICOVÁ PÁRÁTKA V RŮZNÝCH BALENÍCH

3 Položky

To, že na krásné Šrí Lance rostou keře čajovníků, různých klonů dobře víme i u nás. Ale jen o čaji to není. Při cestování objevíte na mnoha místech také skořicové plantáže. Věděli jste, že nejlepší skořice světa je právě ta šrílanská? Na některých místech to vypada, že si skořicovník roste sám kde chce. Když se, ale trošku projdete a sami se podíváte, zjistíte, že tomu tak není. Všichni moc dobře vědí kde co roste. Jsou to většinou menší stromky či spíše keře, ze kterých se vertikálním naříznutím ze shora dolů opatrně sundavá kůra, která se několik týdnů suší. To už je skořice, kterou dobře známe. Samotné skořicové dřevo je, ale chytře dále použito nejen na topení a to převážně ve vnitrozemí. Další skořicovníky nacházejí své místo právě při výrobě skořicového párátka. Ze skořicovníků se získává skořicový olej, který se používá při výrobě skořicového párátka.

Jsme proto moc rádi, že jedinečný originální produkt společnosti Apeiron Lanka skořicové párátka značky Pranjapani nabízíme v zastoupení a to hned v několika zajímavých originálních baleních.

Darujte přírodní produkt pro zdravý a spokojený život.

Pranjapani

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info