SKOŘICOVÁ PÁRÁTKA

VE VÝHRADNÍM ZASTOUPENÍ PRO ČR a SK NAJDETE V NABÍDCE ORIGINÁLNÍ SKOŘICOVÁ PÁRÁTKA PRANJAPANI.

Pranjapani

MÁTE ZÁJEM NABÍDNOUT ORIGINÁLNÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT, SKOŘICOVÁ PÁRÁTKA I VAŠIM ZÁKAZNÍKŮM? NENÍ NIC JEDNODUŠŠÍHO, PRO VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCI NÁS KONTAKTUJTE NA E-MAILU: info@prodejcaje.cz PRO VYŘÍZENÍ SPOLUPRÁCE JE TŘEBA VŽDY UVÉST JMÉNO, FAKTURAČNÍ ADRESU, KONTAKTNÍ TELEFON, IČO PŘÍPADNĚ DIČ. MINIMÁLNÍ VELKOOBCHODNÍ ODBĚR JE VŽDY 10KS OD KAŽDÉHO NABÍZENÉHO PRODUKTU. A AŤ UŽ SI VYZVEDNETE BALÍČEK U NÁS NEBO VÁM BUDE POSLÁN, MY SE O VŠE POSTARÁME, ABY JSTE SKOŘICOVÁ PÁRÁTKA MĚLI CO NEJDŘÍVE U VÁS. TÍM, ŽE TYTO PRODUKTY NABÍDNETE NAVÍC POMŮŽETE A PODPOŘÍTE DOBROU VĚC PŘÍMO NA SRÍ LANCE, PROTOŽE Z KAŽDÉHO SLONA MY POŠLEME 50Kč ZPĚT. O MÍSTĚ KDE PENÍZE POMŮŽOU VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Skořicová párátka

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info