Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky internetového obchodu Prodejcaje.cz

se řídí níže popsaným nákupním řádem, jakož i platnými právními předpisy a obchodními zvyklostmi. Nabízené zboží je dováženo přímo ze zemí původu, nebo je nakupováno u oficiálních distributorů pro ČR, je standardní kvality a je na ně poskytována plná záruka dle platných právních předpisů a dle záručních podmínek dovozce či výrobce a to 24 měsíců.

Objednání zboží

Odesláním vybraného zboží, zákazník potvrzuje závažnost své objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami Firmy Ivan Semančík, Bublava 421, 358 01 Kraslice (dále jen internetový obchod Prodejcaje.cz). Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, je mu na ní doručena kopie objednávky, jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému internetového obchodu a jeho objednávka je akceptována. Při registraci je zákazníkovi zasláno přihlašovací jméno a heslo pro další nákupy v internetovém obchodu a pro další kontrolu objednávky a stavu jejího vyřizování. Pokud nedojde kopie objednávky na danou e-mailovou adresu, v nejbližším termínu nás kontaktujte. Pro objednání není podmínkou Vaše registrace.                           

Storno objednávky ze strany nakupujícího

Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je stav objednávky přijátá. Případně pozdějšího zrušení objednávky má internetový obchod nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží a to i v případě pokud částka přesáhla limit nad 699Kč.

 

Ceny zboží.

Ceny zboží uvedené v internetovém obchodu jsou vždy aktuální a koncové. Vyhrazujeme si právo na změnu cen. Po přijetí objednávky je faktura s pořadovým číslem zaslána s přijetím objednávky na uvedený mail v objednávce v případě, že platba je u prvního nákupu převodem. Statut objednávky Čeká se na platbu. U objednávek na Dobírku je faktura odeslána na mail, v momentě kdy byl statut objednávky změněn na Vyřízeno. V případě platby on-line přichází info pro platbu automaticky, faktura je odeslána v momentě kdy byl statut objednávky změněn na Vyřízeno. Při platbě na účet pro snadnější identifikaci uvádějte do VS vždy pořadové číslo faktůry. Firma je neplátce DPH. 

 

Vyřízení a dodání objednávky.

  • Objednávky vyřizujeme do 3 pracovních dnů i dříve, v pořadí v jakém byly doručeny.

  • Následně jsou odesílány zvoleným způsobem dopravy.

  • Minimální odběr pro přímé dodání v lokalitě Dobříš je 400g.

  • Poštovné a balné dle hodnoty Vaší objednávky.

  • Při objednávce do 805Kč dopravné, poštovné a balné dle zvoleného způsobu doručení.

Při objednávce nad 805Kč dodání ZDARMA.

 

Převzetí zboží

Je doporučováno všem zákazníkům pečlivě zkontrolovat zda není porušen obal při převzetí. Přestože je zboží baleno s největší pečlivostí, nelze případného poškození přepravcem zamezit. Pokud se stane, že je obal poškozen, přesvědčte se zda není poškozeno zboží, případně zda je kompletní. V případě poškození nebo nekompletnosti zboží nepřebírejte, trvejte na sepsání protokolu o poškození. V případě reklamace bez záznamu od přepravce nelze brát na reklamaci zřetel. 

Platba

  • Dobírka - Při zaslání zboží dle zvoleného způsobu dopravy.

  • ON-LINE platební kartou, ON-LINE bankovním převodem l Při osobním odběru i při zaslání zboží.

  • Bankovním převodem - Při osobním odběru i při zaslání zboží.

 

Záruka a reklamace

Na veškeré nabízené zboží je poskytována plná záruka dle platných právních předpisů a dle zárůčních podmínek dovozce, výrobce. A to 24 měsíců. V případě vyřízení Vaší reklamace, nás neprodleně kontaktujte na e-mail:reklamace@prodejcaje.cz

 

Odstoupení od kupní smlouvy

U zboží nakoupeného přes internetový obchod má kupující - nepodnikatel - fyzická osoba podle občanského zákoníku č.367/2000 ze dne 14.září 2000 právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené. Ke zboží musí být přiložena vystavená faktura. Následne bude zákazníkovi vrácena, převedením na účet celá částka.  

 

Ochrana osobních dat

Internetový obchod si váží důvěry svých zákazníků a zavazuje se, že bude chránit jejich data, která musela být uvedena pro realizaci objednávky. Data nebudou v žádném případě poskytnuta třetí ososbě a jsou využívána internetovým obchodem pouze pro běžnou komunikaci se zákazníkem. Vyjimkou jsou pouze přepravní kurýrní služby, Česka pošta dále Uložnka a Zasilkovna. Provozovatel internetového obchodu je dle zákona registrován pod registračním oznámením 00060947 ve veřejném registru!

I u nás je ochrana dat v souladu s novým nařízením o ochraně dat GDPR.

Odpovědnost za správnost údajů

Internetový obchod upozorňuje, že informace na webových stránkách Prodejcaje.cz jsou z části přebírány od třetích stran a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Proto nemůžeme bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu.

Internetový obchod nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetové prezentace obchodu nebo odkazovaných webových stránek, nebyli-li tyto informace na přání zákazníka následně potvrzeny ze strany internetového obchodu.

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info