BÍLÝ SYPANÝ ČAJ

3 Položky

je bohatý na aminokyselinu L-theanine, která pozitivně ovlivňuje lidskou psychiku. Lístky obsahují antioxidanty zabraňující předčasnému stárnutí.

Snižuje hladinu cholesterolu v krvi a vysoký krevní tlak, jsou dobrým pomocníkem v boji proti baktériím a virům. Pro vychutnání šálku dobrého bílého čaje je třeba nejen si připravit vhodný čaj, který vám po vylouhování čaje poskytne nálev výtečné chutě a vůně, ale především před přípravou zvolit vhodnou teplotu vody, která není pro každý bílý čaj stejná.

Každý bílý čaj je zaléván vodou o jiné teplotě. Je, ale důležité před přípravou čaje nechat vodu vždy projít varem, tím se zbaví nežádoucích látek. 

Bílé čaje zalévejte vodou o teplotě 85-95°C.

Čaj Zdarma.

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info