BÍLÝ SYPANÝ ČAJ

3 Položky

je bohatý na aminokyselinu L-theanine, která pozitivně ovlivňuje lidskou psychiku. Lístky obsahují antioxidanty zabraňující předčasnému stárnutí.

Snižuje hladinu cholesterolu v krvi a vysoký krevní tlak, jsou dobrým pomocníkem v boji proti baktériím a virům. Pro vychutnání šálku dobrého bílého čaje je třeba nejen si připravit vhodný čaj, který vám po vylouhování čaje poskytne nálev výtečné chutě a vůně, ale především před přípravou zvolit vhodnou teplotu vody, která není pro každý bílý čaj stejná.

Každý bílý čaj je zaléván vodou o jiné teplotě. Je, ale důležité před přípravou čaje nechat vodu vždy projít varem, tím se zbaví nežádoucích látek. 

Bílé čaje zalévejte vodou o teplotě 85-95°C.

Čaj Zdarma.

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info