ČISTÝ ČERNÝ ČAJ

20 položek

Čisté černé čaje jsou pro čajopíjce čaji, které přináší čas vychutnávání, přímo vybízejí k aktivnímu odpočinku, protože zlepšují koncentraci a zahání únavu.
Nenajdete stejnou chuť černého čaje. Každý, kdo si vychutnává tyto čaje, vám řekne, že už si den bez nich nedovede představit. Silné, voňavé nálevy přinášejí krásné chvíle, krásné zážitky. Pomyslně se ocitnete ve vnitrozemí kopcovité Srí Lanky, kde to voní po koření. Přenesou vás na plantáže čajových zahrad na ostrov São Miguel, kde se sbírají ty nejlepší čajové lístky pro přípravu jemných gurmánských čajů. Přes černý čaj vás pozvou do tradiční Číny, kde je výroba černého čaje stále mimořádně propracovaná.

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info