NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme nadšeni čajem, pijeme ho a chceme, aby jste si ho užili stejně jako my. S čajem obchodujeme již od roku 2002 nicméně kvalitní čaj nás spojil mnohem dříve.

Od první myšlenky nebylo daleko k realizaci, založením firmy se e-shop Prodejcaje.cz jako jeden z prvních internetových obchodů v ČR se zaměřením na sypané čaje stal aktivním. Od samého začátku je Prodejcaje.cz synonymem kvality. Přinášíme bezpečný a spolehlivý způsob nakupování v klidu a pohodlí domova všem kdekoliv a kdykoliv s profesionálním osobním přístupem, zajímavými cenami a kvalitním servisem. S postupným logickým růstem se firma změnila na společnost s ručením omezeným, ale  stejně jako v začátcích nabízíme kvalitní produkty vysokého standardu, které dovážíme přímo z čajových oblastí, některé v přímém výhradním zastoupení. 

Těší nás, že tím co děláme oslovujeme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí. Přidejte se i vy, k těm kteří u nás čaj pravidelně doplňují a objevte širokou škálu čajů a čajových směsí, které popíjejí nejnáročnější čajopíjci nejen v České republice. Pro mnohé zůstávají naše čaje volbou, ke které se rádi pravidelně vracejí.

Ivan Semančík l Čajopíjec l Jednatel společnosti 

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info