NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme nadšeni čajem, pijeme ho a chceme, aby jste si ho užili stejně jako my. S čajem obchodujeme již od roku 2002 nicméně kvalitní čaj nás spojil mnohem dříve.

Od první myšlenky nebylo daleko k realizaci, založením firmy se e-shop Prodejcaje.cz jako jeden z prvních internetových obchodů v ČR se zaměřením na sypané čaje stal aktivním. Od samého začátku je Prodejcaje.cz synonymem kvality. Přinášíme bezpečný a spolehlivý způsob nakupování v klidu a pohodlí domova všem kdekoliv a kdykoliv s profesionálním osobním přístupem, zajímavými cenami a kvalitním servisem. S postupným logickým růstem se firma změnila na společnost s ručením omezeným, ale  stejně jako v začátcích nabízíme kvalitní produkty vysokého standardu, které dovážíme přímo z čajových oblastí, některé v přímém výhradním zastoupení. 

Těší nás, že tím co děláme oslovujeme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí. Přidejte se i vy, k těm kteří u nás čaj pravidelně doplňují a objevte širokou škálu čajů a čajových směsí, které popíjejí nejnáročnější čajopíjci nejen v České republice. Pro mnohé zůstávají naše čaje volbou, ke které se rádi pravidelně vracejí.

Ivan Semančík l Čajopíjec l Jednatel společnosti 

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info