ŽLUTÝ ČAJ

1 položka

Žluté čaje mají bezesporu již své důležité místo mezi čaji ostatními. Jsou to čaje, které jsou raritní, typické je pro ně časově náročnější výroba, díky ní dostávají čajové lístky vyzrálé a šťavnaté aroma bez hořkých podtónů. Samotný nálev, ale i čajové lístky jsou opravdu v odstínu žluté. Ze začátku je zpracování žlutého čaje podobné jako u čaje zeleného, pouze v poslední fázi výroby nastává změna, kdy se vlhké lístky nesuší prudce, ale jsou v několika vrstvách zakryty lněnou látkou a pozvolna se suší několik dní. Rozpadem chlorofylu čajové lístky zežloutnou a získají velmi specifickou chuť. Žluté čaje mají (stejně jako čaje zelené), příznivý vliv na naše zdraví. Obsahují velké množství antioxidantů, které mimo jiného zpomalují stárnutí organismu, slouží jako prevence proti kardiovaskulárním chorobám, diabetu, výskytu rakoviny a dalším civilizačním nemocem.

Nejlépe si vychutnáte šálek žlutého čaje, při zalití čaje vodou o teplotě 80°C.

Tak jako je to u čajů, které se nezalévají vroucí vodou (zelené čaje, zelené čaje aromatizované a bílé čaje), je vhodné před přípravou žlutého čaje nechat vodu vždy projít varem, tím se zbaví nežádoucích látek.

Čaj Zdarma.

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info