Zpět

Doplňování čaje na Prodejcaje.cz

Přidáno: 7. 2. 2017 08:03:55 Počet shlédnutí: 491

07 Únor 2017

Je jednoduché, rychlé a spolehlivé...

Chcete za DORUČENÍ NEPLATIT! Je to rozumné. A je zbytečné platit navíc, když nemusíte. Přitom je to jednoduché a JDE TO!

Převážně jsou to zákazníci, kteří se s čajem teprve seznamují a svoji cestu k čaji teprve hledají.

A přitom za dodání platit nemusí. Poradím Vám jak to udělat a za dodání neplatit.

Čaji se zabývám již opravdu dlouhý čas a jsem rád, že kvalitu ve spojení se sypaným čajem si uvědomuje stále více čajopíjců. A proto jsem i pro rok 2017 pro všechny příznivce čaje po celé České republice pro doručení, pro DODÁNÍ ZDARMA nastavil LIMIT na částku nad 699Kč.

Proč jsem to udělal?

Proto, aby kvalitní sypaný čaj mohl pít každý, kdo ho třeba právě teď moc nepije. A nechce čaj na kila.Také proto, že chci udžet cenu za DODÁNÍ na přijatelné úrovni oproti konkurenci a nechci se přitom bát, že obchod bude v červených číslech a já budu nucený obchod, kde lze nakupovat 24 hodin denně, a bez několika málo povánočních dnů téměř 365 dní v roce zavřít.

Každý má právo si vybrat, co má rád, co mu život dělá lepším, co mu život zpříjemňuje. Proto by každý měl mít také možnost, kde si vybrat a mít dobré podmínky proto, aby si vybrat mohl, kdykoliv chce. Ve dne v noci. Změny občas bolí, proto taky nejsou moc oblíbené, ale jsou třeba..Voda, která neteče, která stojí je po čase nepitelná..Nicméně změna ve spojení s kvalitním čajem je vždy to pravé čajové.. pitelné..

/Sáčkové čaje jsou sice rychlé na přípravu, jen ceny za tyto čaje jsou v některých připadech na stejné úrovni čaje sypaného... , s tím že čaj v sáčku již po druhé nezalejete/. 

Chci Vám říct a jsem rád.

Výraznější podíl objednávek v loňském roce 2016 byl přes kurýrní službu DPD a přesahoval potřebný limit pro splnění podmínky pro dodaní ZDARMA. I v roce 2017 je předpoklad, že tento trend bude pokračovat. I ceny za přepravu u objednávek, které limit pro DODÁNÍ ZDARMA nesplňují, (objednávky pod 699Kč) jsou nastaveny na reálných cenách, které jsou skutečně za dodání zboží, které směřuje k Vám, přepravním společnostem placeny.

Ale i tak menší procento zákazníků, zbytečně za dodání platí a přitom ZA DODÁNÍ PLATIT NEMUSÍ.

Máte rádi sypaný čaj? Rádi čaj pijete v menším množství? Stále si musíte pro Váš čaj chodit do obchodu?, kde mají třeba větší výběr, ale i přemrštěné ceny? kde, když je více zákazníků čekáte?, kde Vám poradí jen, když tam zrovna nikdo jiný nenakupuje? kde pravě, protože je tam zrovna více zákazníku, vám čaj naváží a odcházíte?

Nechcete momentálně více sáčku čaje? a rádi by jste za dodání nezaplatili? I vy máte MOŽNOST ZA DODÁNÍ NEPLATIT a mít DODÁNÍ ZDARMA!

Jak to udělat a za dodání neplatit.

Je to jednoduché. Domluvte se v okruhu vašich přátel, kolegů v práci a udělejte společnou objednávku, kterou si po dodání jen rozdělíte. A za DODÁNÍ NEZAPLATÍTE. Stačí, aby vaše společná objednávka přesáhla částku 699Kč.

I Vy tak máte možnost čaj, který Vás nadchnul v menším balení ochutnat.

POTŘEBUJETE PORADIT

NEBO SE 

CHCETE NA NĚCO ZEPTAT?

KONTAKTUJTE MĚ 

Čajopíjec

603540182

ivan@prodejcaje.cz

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

DOPRAVA ZDARMA OD 810 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

99% ZÁKAZNÍKŮ DOPORUČUJE OBCHOD ZA POSLEDNÍCH 90 DNÍ 

ODESÍLÁME BĚŽNĚ DO 48 HOD

PŘI OBJEDNÁNÍ DO 12 HOD

ODESÍLÁME NASLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN. 

KE KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME VZOREK ČAJE ZDARMA

DÁREK SÁČEK 100g ČAJE PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000Kč OD NÁS JEN TAK   

Čajový lístek

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info