YERBA MATE 100g l 115Kč

YERBA MATE 100g l 115Kč

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Pomozte ostatním při výběru: NAPSAT RECENZI

Povzbuzující nápoj z listu cesmíny paraguayské.

46 Kč s DPH

BALENÍ

Výrobce: Prodejcaje.cz

VÁŠ BALÍČEK PŘEDÁME K PŘEPRAVĚ 25.10.2021
Čaj Zdarma
ODESÍLÁME NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN. PŘI OBJEDNÁNÍ
DO 12:00 ODESÍLÁME NÁSLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN.
NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE S PRODUKTY SKLADEM.
OBJEDNÁVKY OD 805 KČ DODANÍ ZDARMA.
V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC
VŽDY PŘIBALÍME 100g SÁČEK ČAJE ZDARMA.

Heuréka   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Latinské Americe tradiční, silně povzbuzující nápoj z listu cesmíny paraguayské, pocházející z Brazílie a Argentiny, oblíbený a vyhledávaný po celém světě. Výborný pro celodenní popíjení. V jeho domovině před ním neutečete, nabízený je takřka na každém rohu.

Obsahuje řadu vitamínů, bílkoviny, magnézium, železo, sodík, fluor. Zahání hlad, je vhodný při nízkém krevním tlaku, zvyšuje psychickou a fyzickou odolnost. Dobrý je pro popíjení před zátěží. Vhodný k redukci váhy.

ORIGINÁLNÍ PŘÍPRAVA

Tradičně se mate připravuje ve vysušené tykvové slupce, které se říká kalabasa. Pije se horké nebo vychlazené pomocí bombilly slámky, která může být kovová, ale i bambusová.

Do kalabasy nasypte 2-3 čajové lžičky lístků a přelijte mírně teplou vodou tak, lístky získají pevnou konzistenci. Po několika minutách dolijte horkou vodou a nechte 3-5  minut vylouhovat.

Do kalabasy vsuňte bombillu a osvěžující nápoj si můžete vychutnat pomalejším popíjením. Bombilla je vymyslena důmyslně, ve spodní části má malé sítko, do slámky se díky tomu nedostanou žádné lístky. Při přípravě silnějšího nálevu se může bombilla ucpat! Připravenou dávku Mate můžete zalít až pětkrát. Od druhého zalití louhujte však vždy maximálně 3 minuty. V Pro ochucení můžete v případě potřeby použit cukr, pomeranč, citrón, limetku, rum, koňak nebo mléko.

Naše balení Čajové balení

Čaje balíme do kvalitních pevných aluminiových sáčků, které jsou v horní části neprodyšně uzavřeny zatavením. Díky tomu odolává čaj vlhkosti, světlu a veškerým pachům, které mu nedělají dobře. Právě na toto je čaj velmi náchylný, což při nedodržení má velký vliv na výslednou kvalitu a chuť připravovaného čaje. Pro opakované uzavíraní je sáček opatřen zipem.

Tradiční přáprava Yerba Mate ve své domovině.

U nás se nejčastěji připravuje takto: Pokud připravujete do šálku zalejte Mate horkou vodou v poměru 1,5dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici pak navíc 1 lžičku na konvici.

A ať už Mate popíjíte bombillou z kalabasy nebo jen ve svém oblíbeném šálku, prospěšný pro organismus je vždy.

Zalijte| Luhujte 3-5 min.| Zceďte pokud nepřipravujete v Kalabase.

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info