OVOCNÝ ČAJ BABIČČINA ZAHRÁDKA 100g|139Kč

OVOCNÝ ČAJ BABIČČINA ZAHRÁDKA 100g|139Kč

Hodnocení produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Ovocný čaj příjemný v chuti nejen po červených plodech.

39 Kč s DPH

Babiččina zahrádka má v sobě jen to nejlepší, obsahuje....

IBIŠEK díky němu vás po zalití čaje překvapí především barva čaje, je v čaji obsažen, nejen pro barvu, ale také, protože je blahodárným přírodním lečebným prostředkem. 

JABLKO, který čaj obsahuje má detoxikační účinky, posiluje imunitu a regeneruje to především díky vitamínu C, obsahuje také mnoho stopových prvků jako je
železo, hořčík, vápník, fosfor, draslík v neposlední řadě také karoten, obsahuje také vlákninu, nenasycené mastné kyseliny. Vše co je pro lidský organismus prospěšné.

ARÓNII, která je v čaji obsažená podporuje zase imunitu, snižuje cholesterol, antioxidant, vysoký obsah jódu-působí na harmonizaci šťítné žlázy.

ČERVENOU ŘEPU, která je další nepostradatelná surovina v tomto čaji, pomuže vašemu organismu detoxikačně.

OSTRUŽINU, která v čaji nezapomene na dospělé ani děti pomáhá při jakýchkoliv plicních problémech (zánět horních i dolních cest dýchacích, zápal plic, kašel). Plody obsahují vitamín C, vitamíny skupiny B, fosfor, železo, hořčík a vápník.

ČERVENÝ RYBÍZ ten má v sobě pektin, pomůže především vitamíny A, C, E, obsahuje vápník, draslík, fosfor, magnézium. Pomůže vám posílit imunitu, pomuže při léčbě horečnatých nemocí a nemocí z nachlazení chrání zrak a pomáhá při zhoršeném nočním vidění (šerosleposti), působí močopudně, podporuje trávení, pomáhá při některých střevních chorobách, reguluje krevní tlak, působí preventivně proti rakovině.

MALINU další zdravá surovina, která má pro organismus blahodárný účinek, obsahuje vlákninu, vitamín C, podporuje pocení a tím i vylučování odpadních látek z těla, tlumí horečku, působí sice mírněji, zato však dlouhodobě a navíc při pravidelném užívání má vliv i na zvýšení imunity a působí preventivně proti civilizačním nemocem.

LIST OSTRUŽINÍKU má v čaji také svoje místo, má v sobě látky, které působí hlavně protizánětlivě, pomáhá při léčbě dásní (paradentóza a pod.), při infekcích v krku, při nachlazení, kašli a rýmě.

Věděli jste že?

Už mnohé generace používají samotné sušené listy jako prostředek proti průjmu, kdy je vhodné pít čaj z listů až do vymizení potíží. Kladný vliv mají i na sliznice žaludku a střev, zmírňují a léčí koliky.

JAHODU, která je v čaji, má v sobě 2x více vitamínu C, než má v sobě citrón, obsahuje B1, B2, B5, B6, E, provitamín A, kyselinu listovou, zinek, vápník,
fosfor, měd, draslík, hodně železa a manganu. Látky, které jsou v jahodě z ní dělají úžasný nejen sezónní léčivý prostředek. Proto právem uzavírá místo v tomto ovocném čaji.   

Čaj obsahující bezinky, kousky jablka, ibišek, aronii, kousky červené řepy, ostružinu, aroma, červený rybíz, kousky maliny, listy ostružiníku, kousky jahody.  

Připravíte vroucí vodou zalitím v poměru 2,5dl na 2 čajové lžičky, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici.

Ovocný čaj Babiččina zahrádka

Zalijte | Nechte 5-8 minut louhovat | V jednom nálevu | Poté přeceďte.

Po vylouhování, kdy ovoce již splnilo svůj účel a poněkud narostlo,  nabobtnalo je možné ho sníst. Není třeba ho vyhazovat!

POTŘEBUJETE PORADIT

NEBO SE 

CHCETE NA NĚCO ZEPTAT?

KONTAKTUJTE MĚ 

Čajopíjec

603540182

ivan@prodejcaje.cz

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

DOPRAVA ZDARMA OD 810 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

99% ZÁKAZNÍKŮ DOPORUČUJE OBCHOD ZA POSLEDNÍCH 90 DNÍ 

ODESÍLÁME BĚŽNĚ DO 48 HOD

PŘI OBJEDNÁNÍ DO 12 HOD

ODESÍLÁME NASLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN. 

KE KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME VZOREK ČAJE ZDARMA

DÁREK SÁČEK 100g ČAJE PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000Kč OD NÁS JEN TAK   

Čajový lístek

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info