OVOCNÝ ČAJ TŘEŠEŇ BANÁN 100g l 131Kč

OVOCNÝ ČAJ TŘEŠEŇ BANÁN 100g l 131Kč

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Pomozte ostatním při výběru: NAPSAT RECENZI

Ovocný čaj plný vitamínů, pro vaše stálé zdraví...

50 Kč s DPH

BALENÍ

Výrobce: Prodejcaje.cz

VÁŠ BALÍČEK PŘEDÁME K PŘEPRAVĚ 25.10.2021
Čaj Zdarma
ODESÍLÁME NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN. PŘI OBJEDNÁNÍ
DO 12:00 ODESÍLÁME NÁSLEDUJÍCÍ PRACOVNÍ DEN.
NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE S PRODUKTY SKLADEM.
OBJEDNÁVKY OD 805 KČ DODANÍ ZDARMA.
V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.
PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC
VŽDY PŘIBALÍME 100g SÁČEK ČAJE ZDARMA.

Heuréka   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V čaji Třešeň Banán najdete také výtečnou papájů, která nejen, že je chuťově výborná má v sobě vitamín C a E, také vitamín A a K, obsahuje draslík a hořčík. Průzkumy dokazují, že papája může být dobrým pomocníkem při obnovování správné žaludeční mikroflóry po delší léčbě antibiotiky. Vědecké průzkumy naznačují, že papája (látky v ní obsažené) by mohly být prospěšné při boji s rakovinou, protože zpomalují a někdy i zastavují zhoubné bujení.

TŘEŠEŇ taky nezůstává pozadu. Nejen, že dobře barví má v sobě mnoho prospěšných látek, které jsou pro organismus prospěšné. Vitamíny skupiny B, Beta-karoten, kyselinu listovou, vlákninu, sacharidy, hořčík, mangan, železo, vápník, fosfor, selen, draslík, antioxidanty. 

A jak tyto látky prospívají zdraví?

Jen pozitivně. 

Působí proti bolestem, které jsou způsobeny onemocněními kosterní soustavy a svalů.Velmi dobře pomáhají při potížích s nespavostí. Ale nemusíte se bát, že by jste šálek čaje nestihli dopít. Obsahují antioxidanty, látky, které ničí volné radikály. Působí protizánětlivě. Zlepšují zdravotní stav pacienta, který trpí dýchacími problémy, nebo má potíže s trávením. Působí proti stárnutí pokožky.

A co na to všechno říká banán.

I já pomáhám. Mám v sobě tři přírodní cukry, sacharózu, fruktózu, glukózu společně s vlákninou, JSEM značným zdrojem energie, mám v sobě vitamín B. Pomáhám proti depresím, svým relaxačním a náladu zlepšujícím účinkem, mám v sobě draslík, tím pomáhám snižovat krevní tlak a tím předcházím infarktům a mrtvicím, pomáhám při zácpě díky vysokému obsahu vlákniny obnovuji normální funkce střev, mám přírodní antacidní účinek na lidský organismus, pomáhám jako dietní potravina při zažívacích potížích.

Vnitřek ze mě sníte nebo vypijete, ale věděli jste, že?

Mojí vnitřní stranu slupky můžete využít při bělení zubů. Třete zuby jemně kouskem vnitřní strany slupky od banánů po dobu 2 minut.

A pokud vás kousne hmyz, taky pomůžu! Zkuste vetřít do postiženého místa vnitřní dužinu ze mě (banánu).

IBIŠEK si v duchu jen říká: Díky mě vás po zalití čaje překvapí barva čaje, ale nejsem v čaji obsažen, jen pro barvu, jsem blahodárným přírodním lečebným prostředkem.

ROZINKY si neříkají nic, protože dobře vědí, že jsou nejen chutné a zdravé, navíc vědí, že přinášejí bohatost na vitamíny, minerální látky a další látky, čímž si zaslouží to, aby byly velmi často konzumovány či přidávány do různých směsí, proto jsou i v tomto výborném čaji, mají v sobě vitamíny (C, E, K, A a vitamíny skupiny B), minerální látky (vápník, železo, hořčík, mangan, fosfor, sodík, zinek a draslík), antioxidanty, aminokyseliny a obsahují taktéž vlákninu.

Pomáháme také lidskému organismu, nízkým glykemickým indexem, proto zasytíme na delší dobu, pomáháme regulovat cukr v krvi, což je pro tělo velmi prospěšné, obsahujeme neznatelné množství tuků, proto jsme brány jako dietní, máme pozitivní vliv na trávení, odstraňujeme škodlivé látky z těla, antioxidanty, které máme v sobě, snižujeme vznik rakoviny žaludku a střev.

Víte že?

Horší je to semnou, když jsem v čokoládě, jogurtu nebo jiné polevě, najdete tam tuky, cukry a v poměru méně rozinek. A pokud držíte dietu díky polevě nejsem až tak v dobré společnosti!

Ovocný čaj obsahuje: Ibišek, rozinky, banánové plátky, kousky papáje, třešně, aroma.

Čaj připravíte zalitím vroucí vodou v poměru 2,5dl na 2 čajové lžičky, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici.

Ovocný čaj Třešeň banán

Zalijte | Nechte 5-8 minut louhovat | V jednom nálevu | Poté přeceďte.

Po vychutnání čaje je možné nabobtnalé kousky ovoce sníst, jen tak, nebo si je přidat do bílého jogurtu. 

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info