ARGENTÍNSKÝ ČAJ

1 položka

Lapacho je známý jako legendami opředený čaj Inků označován také jako Argentínský čaj. Je to čistě přírodní produkt ze stromu Lapacho, je to jeho vnitřní kůra, barvou do červena. Jeho domovinou jsou lesy v Brazílii, Bolívii, Peru, severní Argentině nebo Paraguaji. Stromy dosahují stáří až 700 let. 

Lapacho má v sobě široké spektrum látek, které dokáží výrazným způsobem posílit obranyschopnost organismu, pomáhá při mnoha onemocněních. Připravujte a pijte ho ve 4 až 6 týdení léčebně-očistné kůře. Příprava je oproti čaji odlišná. Nezalévá se vodou, připravuje se povařením a následným louhováním. To proto, aby všechny účinné látky přešly do vody. Pijte teplý, nejlépe neslazený.

Lapacho je nápoj, který je jednou z cest k silnému zdraví. Je používán k léčení nejrůznějších zdravotních problémů. 

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info