ŠRÍLANSKÉ SUŠENKY K ČAJI

0 položek

PRODEJ DOČASNĚ POZASTAVEN! NOVÁ ZÁSILKA JIŽ NA CESTĚ Z CEJLONU! OČEKÁVÁME JI V POLOVINĚ 12/2020 NOVĚ NABÍDNEME DALŠÍ NOVÉ ŠRÍ LANSKÉ PRODUKTY!

Zázvorová sušenkaCitronová sušenkaKokosová sušenkaSušenkoniéraKmínové krekry         PRVNÍ NOVINKOU JSOU TYTO ÚŽASNÉ MÁSLOVÉ SUŠENKY. Máslová sušenka

Tyto originální sušenky, které jsou pro své chutě velmi oblíbené, bývají ke konci pobytu Šri Lanky, tohoto krásného ostrova ve tvaru slzy další milou vzpomínkou, která bývá zabalena s sebou. Jen jich domů nelze odvézt mnoho. Při balení je to většinou velmi zajímavé. Zavazadla mají najednou zmenšovací schopnost a každý by je nejlépe nafouknul, jen to nejde. Mnoho věcí kolem, které je třeba ještě zabalit. Nyní se všichni, kterým tyto sušenky chybí k nim můžou kdykoliv znovu vrátit. Vychutnat si je můžou všichni. Stačí si jen kousnout. 

 Šri lanské sušenky

Produkty CBL Munchee nabízíme ve výhradním zastoupení pro ČR a SR.

Chcete nabídnout tyto produkty i Vašim zákazníkům ve Vašem obchodě nebo čajovně? V případě zájmu nás kontaktujte na: muncheevelkoobchod@prodejcaje.cz  My už se postaráme o vše potřebné. Vy se následně můžete těšit na objednané produkty.

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100G ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info