O firmě

Jmenuji se Ivan Semančík a již od roku 2002 se zabývám prodejem kvalitních sypaných čajů.

Jak vznikl tento obchod?

V průběhu roku 2001 jsem přemýšlel co dělat, k čemu mám nejblíže, co mě baví, co by mi dávalo smysl, co by mě naplňovalo tak, abych se tomu mohl věnovat naplno a hlavně, co by mohlo být přínosem i pro druhé a já tím mohl pomáhat. Od mé myšlenky nebylo daleko k realizaci a již brzy v roce 2002 jsem založil internetový obchod Prodejcaje.cz jako jeden z prvních obchodů v zemi, se zaměřením pouze na kvalitní sypané čaje.

Přináším zcela jiný způsob nakupování v klidu a pohodlí domova. Mojí snahou je nabídnout větší balení, zajímavější ceny, na vybrané produkty akční ceny! Tím poskytuji kvalitní služby po celé české republice.

Procesy a standardy na Prodejcaje.cz byly nastaveny tak, aby přinášely přidanou hodnotu bez skrytých poplatků, v poměru kvalitní produkty l cena l dodání l následná pomoc.

Nabídkou, kvalitou, servisem, cenou, pomocí, oslovil e-obchod Prodejcaje.cz již mnoho spokojených zákazníků, kteří se vracejí. V nabídce najdete pouze kvalitní sypané čaje, které pro vás pečlivě vybírám.

Budu rád, když internetový obchod vyzkoušíte a připojíte se také ke spokojeným zákazníkům, kteří již na Prodejcaje.cz nakupují. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Jsem tu pro Vás dnes i v dalších dnech.

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info