O firmě

Jmenuji se Ivan Semančík a již od roku 2002 se zabývám prodejem kvalitních sypaných čajů.

Jak vznikl tento obchod?

V průběhu roku 2001 jsem přemýšlel co dělat, k čemu mám nejblíže, co mě baví, co by mi dávalo smysl, co by mě naplňovalo tak, abych se tomu mohl věnovat naplno a hlavně, co by mohlo být přínosem i pro druhé a já tím mohl pomáhat. Od mé myšlenky nebylo daleko k realizaci a již brzy v roce 2002 jsem založil internetový obchod Prodejcaje.cz jako jeden z prvních obchodů v zemi, se zaměřením pouze na kvalitní sypané čaje.

Přináším zcela jiný způsob nakupování v klidu a pohodlí domova. Mojí snahou je nabídnout větší balení, zajímavější ceny, na vybrané produkty akční ceny! Tím poskytuji kvalitní služby po celé české republice.

Procesy a standardy na Prodejcaje.cz byly nastaveny tak, aby přinášely přidanou hodnotu bez skrytých poplatků, v poměru kvalitní produkty l cena l dodání l následná pomoc.

Nabídkou, kvalitou, servisem, cenou, pomocí, oslovil e-obchod Prodejcaje.cz již mnoho spokojených zákazníků, kteří se vracejí. V nabídce najdete pouze kvalitní sypané čaje, které pro vás pečlivě vybírám.

Budu rád, když internetový obchod vyzkoušíte a připojíte se také ke spokojeným zákazníkům, kteří již na Prodejcaje.cz nakupují. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Jsem tu pro Vás dnes i v dalších dnech.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info