Doručení zdarma.

Chcete za DORUČENÍ NEPLATIT! Je to rozumné. A je zbytečné platit navíc, když nemusíte. Přitom je to jednoduché a JDE TO!

Převážně jsou to zákazníci, kteří se s čajem teprve seznamují a svoji cestu k čaji teprve hledají.

A přitom za dodání platit nemusí. Poradíme Vám jak to udělat a za dodání neplatit.  

Čaji se zabýváme již opravdu dlouhý čas a jsme rádi, že kvalitu ve spojení se sypaným čajem si uvědomuje stále více čajopíjců. A proto i pro rok 2018 pro všechny příznivce čaje po celé České republice pro doručení, pro DODÁNÍ ZDARMA byl nastaven LIMIT na částku nad 699Kč.

Proč je to takto nastaveno?

Proto, aby kvalitní sypaný čaj mohl pít opravdu každý, kdo ho třeba právě teď moc nepije. A nechce čaj na kila.Také proto, že chceme udžet cenu za DODÁNÍ na přijatelné úrovni oproti konkurenci a nechceme se přitom bát, že obchod bude v červených číslech a budeme nuceni obchod, kde lze nakupovat 24 hodin denně, bez několika málo povánočních dnů téměř 365 dní v roce zavřít. 

Každý má právo si vybrat, co má rád, co mu život dělá lepším, co mu život zpříjemňuje. Proto by každý měl mít také možnost, kde si vybrat a mít dobré podmínky proto, aby si vybrat mohl, kdykoliv chce. Ve dne v noci. 

Jsme rádi.

Výraznější podíl objednávek v loňském roce 2017 přesahoval potřebný limit pro splnění podmínky pro dodaní ZDARMA. I v roce 2018 je předpoklad, že tento trend bude pokračovat. Právě proto byly navýšeny ceny za přepravu u objednávek, které limit pro DODÁNÍ ZDARMA nesplňují, (objednávky pod 699Kč) na ceny, které jsou skutečně za dodání zboží, které směřuje k Vám, přepravním společnostem placeny.

Ale i tak menší procento zákazníků, zbytečně za dodání platí a přitom ZA DODÁNÍ PLATIT NEMUSÍ.

Máte rádi sypaný čaj? Rádi čaj pijete v menším množství? Stále si musíte pro Váš čaj chodit do obchodu?, kde mají třeba větší výběr, ale i přemrštěné ceny? kde, když je více zákazníků čekáte?, kde Vám poradí jen, když tam zrovna nikdo jiný nenakupuje? kde pravě, protože je tam zrovna více zákazníku, vám čaj naváží a odcházíte?

Nechcete momentálně více sáčku čaje? a rádi by jste za dodání nezaplatili? I vy máte MOŽNOST ZA DODÁNÍ NEPLATIT a mít DODÁNÍ ZDARMA!  

Jak to udělat a za dodání neplatit.

Je to jednoduché. Domluvte se v okruhu vašich přátel, kolegů v práci a udělejte společnou objednávku, kterou si po dodání jen rozdělíte. A za DODÁNÍ NEZAPLATÍTE. Stačí, aby vaše společná objednávka přesáhla částku 699Kč.

I Vy tak máte možnost čaj, který Vás nadchnul v menším balení ochutnat.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info