Pět zlatých pravidel přípravy

1. Připravte si váš čaj a vhodní čajník. Do varné konvice nalejte čerstvou vodu a přiveďte vodu k varu.

2. Před tím, než voda již téměř vře nalejte trochu vody do čajníku. Můžete vodou v čajníku zakroužit nebo jen nalít a po chvilce vylijte. Vodu pro přípravu čaje nenechte bublat příliš dlouho.

3. Do čajníku případně do spařovače nasypejte jednu lžičku lístků na šálek (množství můžete přizpůsobit podle své chuťi a druhu čaje).

4. Vroucí vodou zalijte lístky v konvici. Při přípravě, zeleného, bílého, žlutého čaje přelijte lístky vodou o teplotě 70-95°C.

5. Přikryjte čajník pokličkou a nechte stanovenou dobu louhovat ( podle druhu čaje). Používáte-li spařovač, vyjměte jej z konvice, jakmile nálev dosáhne požadované síly, případně nálev pokud čaj louhujete přímo v čajníku, přelijte do jiné připravené předehřáté nádoby, jiného čajníku, konvice. Proto, aby vám čaj nezhořkl. Množství lístků, teplota vody, doba louhování, je uvedena na čajovém obalu.
 

 

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info