Pět zlatých pravidel přípravy

1. Připravte si váš čaj a vhodní čajník. Do varné konvice nalejte čerstvou vodu a přiveďte vodu k varu.

2. Před tím, než voda již téměř vře nalejte trochu vody do čajníku. Můžete vodou v čajníku zakroužit nebo jen nalít a po chvilce vylijte. Vodu pro přípravu čaje nenechte bublat příliš dlouho.

3. Do čajníku případně do spařovače nasypejte jednu lžičku lístků na šálek (množství můžete přizpůsobit podle své chuťi a druhu čaje).

4. Vroucí vodou zalijte lístky v konvici. Při přípravě, zeleného, bílého, žlutého čaje přelijte lístky vodou o teplotě 70-95°C.

5. Přikryjte čajník pokličkou a nechte stanovenou dobu louhovat ( podle druhu čaje). Používáte-li spařovač, vyjměte jej z konvice, jakmile nálev dosáhne požadované síly, případně nálev pokud čaj louhujete přímo v čajníku, přelijte do jiné připravené předehřáté nádoby, jiného čajníku, konvice. Proto, aby vám čaj nezhořkl. Množství lístků, teplota vody, doba louhování, je uvedena na čajovém obalu.
 

 

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info