Rychlá příprava čaje

Víte, že příprava sypaného čaje může být opravdu jednoduchá a rychlá?

Zvláště, když připravujete více čaje?

Ráno si každý připravujeme to co máme nejraději. Já si většinou připravuji černý čaj, který má povzbuzující účinky a dokáže mě po ránu pěkně nastartovat. V těchto dnech střídavě CeylonAssam CTC.

Co Vám zjednoduší, zrychlí přípravu?

Je to Inteligentní čajník.

Podívejte se na produktové video.

Příprava čaje je díky inteligentnímu čajníku jednoduší a rychlejší. Nasypete jen potřebné množství třeba právě Ceylonu. Lístky tohoto čaje jsou pravideně stočené do tvaru kuliček, které po zalití vroucí vodou začnou uvolňovat vše co v sobě mají. Pomalu, pozvolna tak vidíte v průběhu louhování jak se vše z lístků přenáší do vody, která byla k zalití použita. Tento černý čaj po vylouhování 3 až 5 minutách přinese oranžovohnědý nálev, výraznější sladší chuti s nádechem liči a karamelu.

Nebo si naopak připravuji  Earl grey, který se těší nesmírné přízni a který je výborný také ve variantě s mlékem.

Věděli jste, že?

Množství bergamotové silice se v různých čajích liší, ale berte na vědomí, jen množství bergamotové silice určuje kvalitu čaje! Je dobré vědět, že nadměrný podíl bergamotové silice způsobuje mýdlovitou chuť nálevu a je-li jí tam zase příliš málo, mužete pít rovnou čistý čaj.

Víte, že si můžete ovlivnit barvu čaje?

Barvu čaje si sami můžete vždy ovlivnit množstvím vody a množstvím čaje. Inteligentní čajník je průhledný a to je velká výhoda, na čaj je při procesu louhování pěkně vidět. Pro slabší světlejší nálev louhujete 3 minuty, pokud máte raději silnější čaj louhujete déle, minimálně maximální doporučenou dobu 5 minut.

Díky důmysnému systému je příprava čaje v čajníku zvláště po ránu, kdy po tom co vylezete z postele a jste třeba ještě rozespalí, opravdu radost. Přelití čaje z normální konvice se nedá tak úpně srovnávat. Jen při přelévaní celého obsahu, to někdy stojí zato. Neustále držet pokličku od konvice v ruce, nebo ji nějakým způsobem neustále přidržovat, protože většinou poklička konvice se úpně stranou nedává, už jenom z toho důvodu, aby jsme čaj udrželi co nejvíce teplý.

Takováto manipulace u inteligentního čajníku odpadá, není třeba nic přidržovat. Pouze čajník vezmete za rukojeť a postavíte. Celý obsah se sám po postavení, následným uvolněním pístu automaticky otevře a vyteče. Není třeba hledat žádné sítka, protože na dně již sítko je. Vylouhované lístky čaje zůstanou pěkně na dně a v případě, že máte v čajníku, zelený čaj nebo pu-erh, jsou lístky připravene pro další nálevy.

Příprava Vašeho oblíbeného čaje, může být jednodušší a vy tak lépe zvládnete další věci na, které je třeba se, daleko více soustředit.

Inteligentní čajník mi zpříjemňuje přípravu každý den. A budu rád, pokud inteligentní čajník zpříjemní, usnadní, zrychlí i vaši přípravu vašeho oblíbeného čaje.
A nemusí to po ránu být zrovna černý azorský čaj Orange Pekoe nebo Earl grey.

Ve spojitosti s přípravou čaje, mluvím o čajníku celým názvem, je to třeba. Čajník za tu pozornost stojí a zaslouží si ji, je skutečně inteligentní. A právě proto nadchnul a následně změnil, především zrychlil přípravu čaje k nepoznání již mnoha příznivcům kvalitního sypaného čaje.

Chci si také zjednodušit, zrychlit přípravu čaje.

Inteligentní čajník změní Vaší přípravu čaje k nepoznání, díky němu je příprava čaje skutečně příjemným zpestřením. Je to prostě radost.

Inteligentní čajník

Jaké jsou výhody a co Vám používání inteligentního čajníku přinese?

  • Jednodušší, pohodlnější a rychlejší přípravu sypaného čaje.

  • Rychlé a přesné nalévání čaje.

  • Nalévání čaje probíhá samo, jen postavením čajníku.

  • Není třeba používat sítko, čajník již sítko má.

  • Snadné a rychlé čištění.

  • Pohodlné mytí čajníku v myčce, v momentě kdy je potřeba.

Budu rád, pokud i Vám brzy změní Vaší dosavadní přípravu čaje k nepoznání.
Mě již Inteligentní čajník pomáhá.

 Ivan Semančík

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info