Zpracování čaje metodou CTC

V indickém assamu se velké množství čaje zpracovává metodou  CTC 

Pro čaje zpracovávané metodou CTC (Crushing/Drcení Tearing/Trhání  Curling/Rolování) není třeba pečlivá sklizeň, běžně jsou používány i starší lístky, které rostou na čajovém keříku níže. Při zpracování jsou všechny lístky dokonale rozdrceny, rozmělněny na kaši. Na první pohled to může vypadat tak, že se zpracuje vše co je k dispozici, vše co tam spadne to se zpracuje. Není tomu tak. I při výrobě čaje tímto postupem, je proces výroby kontrolován. Spíše jde o tak trošku jiný způsob výroby čaje. Čaje v konečné podobě poznáte na první pohled. Již zmíněná čajová kaše je v pozdějším stádiu výroby zpracována do drobných granulek. Takto vyrobené čaje jsou v nálevu hutnější, vůně čaje bývá aromatičtější. Čaje CTC jsou ideální volbou pro ranní a dopolední popíjení.

JSME NADŠENI ČAJEM A CHCEME, ABY JSTE SI HO UŽILI STEJNĚ JAKO MY. POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY, PODNĚTY NEBO PŘIPOMÍNKY, KONTAKTUJTE NÁS KDYKOLIV E-MAILEM NEBO TELEFONICKY VE DNECH PO-PÁ 8:00-16HOD

PROČ OBJEDNAT U NÁS?

BEZPEČNÝ A SPOLEHLIVÝ NÁKUP

JEDEN Z PRVNÍCH E-SHOPŮ S ČAJEM FUNGUJÍCÍ OD ROKU 2002

DODÁNÍ ZDARMA OD 805 Kč

NÁKUP U PŘÍMÉHO DOVOZCE

U NÁS VIRTUÁLNÍ VĚRNOSTNÍ KARTY NEČEKEJTE! NA NAČÍTÁNÍ BODU U NÁS ZAPOMEŇTE! NENUTÍME VÁS TÍM K OPAKOVANÉMU NÁKUPU, ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS! RADĚJI VÁM V KAŽDÉ OBJEDNÁVCE PŘIBALÍME ČAJ ROVNOU!

V KAŽDÉ ČAJOVÉ OBJEDNÁVCE NAJDETE VZOREK ČAJE.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1000 KČ VÁM NAVÍC VŽDY PŘIBALÍME SÁČEK 100g ČAJE ZDARMA.

DÁRKEM VÁS POTĚŠÍME VŽDY!

Čajový lístek

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info